Skip to content
Alfa Siedliska
  • Aktualności
  • O klubie
    • Projekty 2026
    • Ochrona danych osobowych
    • Redakcja
  • Szkółka Piłkarska
  • 2026/2027
  • 2025/2026
    • Seniorzy
    • Junior B (junior młodszy)
    • Junior C (trampkarz)
    • Junior D (młodzik)
    • Junior E (orlik)
    • Junior F (żak)
    • Girls I-IV
    • Girls V-VIII
  • Galerie
  • Historia
    • Historia
    • Historia rozgrywek ligowych
    • Rywale w historii
  • Archiwum
    • 2024/2025
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior F (skrzat)
    • 2023/2024
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior F (żak) – grupa żółta
      • Junior F (żak) – grupa czarna
    • 2022/2023
      • Seniorzy
      • Junior B (junior młodszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior G (skrzat)
    • 2021/2022
      • Seniorzy
      • Junior B (junior młodszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2020/2021
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2019/2020
      • Senior
      • Junior A (junior starszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2018/2019
      • Seniorzy
      • Junior A (junior starszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior G (skrzat)
      • Sztab szkoleniowy
  • Transmisja live

2021/2022 IV liga okręgowa, Tarnów, Junior D

2021/2022 IV liga okręgowa, Tarnów, Junior D

LP.KlubMPktBZBS
1GAS Rozwój Szerzyny 2015 (D)10222717
2Orzeł Zbylitowska Góra (D)10194517
3Pogoria Pogórska Wola (D)10193230
4Alfa Siedliska (D)10173423
5FA Dąbrowa Tarnowska (D)10132835
6Westovia Tarnów (D)10122725
7KS Rzuchowa (D)1082731
8LKS Olszyny (D)1041759

Wspiera nas Gmina Tuchów

Wspiera nas Województwo Małopolskie

Urodziny

11/10/2009

Mleczko Dawid

11/10/2015

Osika Natalia

2026/2027 Klasa B, Tarnów – grupa II

LP.KlubMPktBZBS
1Herb Alfy SiedliskaAlfa Siedliska817198
2WKS Siemiechów716299
3LUKS Skrzyszów II7152313
4Liwocz Szerzyny8151817
5KS Rzepiennik Strzyżewski7122513
6KS Ryglice7122115
7LKS OlszynyLKS Olszyny7121528
8KS Łękawica731322
9KS Tarnowiec731220
10LKS Szynwałd II71636

Następny mecz seniorów:

Herb Alfy Siedliska KS Rzepiennik Strzyżewski — Alfa Siedliska

18/10/2026
Klasa B

07 dni 07 godziny 11 minuty 08 sekundy

Alfa Siedliska

PARTNERZY 2026

Dorzecze Białej

Klub Sportowy
Alfa Siedliska
Siedliska 415
33-172 Siedliska
www.alfasiedliska.pl
kontakt@alfasiedliska.pl



1967

© 2017-2026 Alfa Siedliska
Designed by ThemeBoy
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Dostępność

Dostępność

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Skala szarościSkala szarości
  • Duży kontrastDuży kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Jasne tłoJasne tło
  • Linki podkreśloneLinki podkreślone
  • Czytelna czcionkaCzytelna czcionka
  • Resetuj Resetuj