Skip to content
Alfa Siedliska
  • Aktualności
  • O klubie
    • Projekty 2026
    • Ochrona danych osobowych
    • Redakcja
  • Szkółka Piłkarska
  • 2026/2027
  • 2025/2026
    • Seniorzy
    • Junior B (junior młodszy)
    • Junior C (trampkarz)
    • Junior D (młodzik)
    • Junior E (orlik)
    • Junior F (żak)
    • Girls I-IV
    • Girls V-VIII
  • Galerie
  • Historia
    • Historia
    • Historia rozgrywek ligowych
    • Rywale w historii
  • Archiwum
    • 2024/2025
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior F (skrzat)
    • 2023/2024
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior F (żak) – grupa żółta
      • Junior F (żak) – grupa czarna
    • 2022/2023
      • Seniorzy
      • Junior B (junior młodszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior G (skrzat)
    • 2021/2022
      • Seniorzy
      • Junior B (junior młodszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2020/2021
      • Seniorzy
      • Junior C (trampkarz)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2019/2020
      • Senior
      • Junior A (junior starszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
    • 2018/2019
      • Seniorzy
      • Junior A (junior starszy)
      • Junior D (młodzik)
      • Junior E (orlik)
      • Junior F (żak)
      • Junior G (skrzat)
      • Sztab szkoleniowy
  • Transmisja live

2012/2013 Klasa B, Tarnów – grupa VI

* LKS II Nowa Jastrząbka wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

2012/2013 Klasa B, Tarnów – grupa VI

LP.KlubMPktWRPBZBS
1KS Ryglice205217127521
2LKS Szynwałd205016227126
3Biała Lubaszowa203711455124
4Herb Alfy SiedliskaAlfa Siedliska203310373930
5WKS Siemiechów20278394236
6KS Koszyce Wielkie202790114152
7LKS OlszynyLKS Olszyny20236595055
8KS Łękawica20236594953
9KS Radlna201853123340
10KS Świebodzin201853122440
11KS Rzuchowa207211715113

Wspiera nas Gmina Tuchów

Wspiera nas Województwo Małopolskie

Urodziny

2026/2027 Klasa B, Tarnów – grupa II

LP.KlubMPktBZBS
1Herb Alfy SiedliskaAlfa Siedliska717175
2WKS Siemiechów716299
3LUKS Skrzyszów II7152313
4KS Rzepiennik Strzyżewski7122513
5KS Ryglice7122115
6LKS OlszynyLKS Olszyny7121528
6Liwocz Szerzyny7121515
8KS Łękawica731322
9KS Tarnowiec731220
10LKS Szynwałd II71636

Następny mecz seniorów:

Herb Alfy Siedliska Alfa Siedliska — Liwocz Szerzyny

09/10/2026
Klasa B

01 dni 06 godziny 58 minuty 37 sekundy

Alfa Siedliska

PARTNERZY 2026

Dorzecze Białej

Klub Sportowy
Alfa Siedliska
Siedliska 415
33-172 Siedliska
www.alfasiedliska.pl
kontakt@alfasiedliska.pl



1967

© 2017-2026 Alfa Siedliska
Designed by ThemeBoy
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Dostępność

Dostępność

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Skala szarościSkala szarości
  • Duży kontrastDuży kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Jasne tłoJasne tło
  • Linki podkreśloneLinki podkreślone
  • Czytelna czcionkaCzytelna czcionka
  • Resetuj Resetuj