Składanie zamówień na stroje sportowe do 4 sierpnia

Prosimy rodziców dzieci ze Szkółki Piłkarskiej Alfa Siedliska o składanie zamówień na nowe getry piłkarskie. Aby zamówić getry należy wysłać sms do trenera na numer 504-238-604, wraz z numerem buta, jaki nosi dziecko.

W sierpniu grupowo zamówimy getry i w połowie sierpnia rozdamy je dzieciom. Przed zamówieniem ogłosimy listę osób, dla których zamówimy getry. Koszt getrów to ok. 20 zł. Jeśli ktoś posiada getry w dobrym stanie może przekazać je młodszemu dziecku z naszego klubu.

Do tej pory były tylko dwa zgłoszenia wymiany koszulek na większe. Póki co mieliśmy jeszcze na stanie koszulki z poprzedniego zamówienia, więc dzieci otrzymają je za darmo. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje wymienić koszulkę na większą również prosimy to zgłosić, wysyłając sms do trenera na numer 504-238-604. Jeśli będziemy mieć taki rozmiar to przekażemy dziecku, a jeśli nie, to będziemy musieli zamówić.

Spodenki u większości dzieci powinny posłużyć przez dłuższy czas.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt na numer telefonu podany powyżej – wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania.