Ważne – stroje piłkarskie!

W związku z tym, że część wychowanków Alfy Siedliska (żaki, orliki i młodziki) wyrosła już ze swoich strojów, a są one nadal w dobrym stanie i mogą być używane przez młodsze dzieci, dlatego też prosimy o ich przywiezienie na Stadion Stawiska w Siedliskach w piątek, 9 sierpnia w godzinach od 16:00 do 16:45 oraz od 18:15 do 19:00.

W tych godzinach na stadionie obecny będzie trener.

Dotyczy to wszystkich zawodników, którzy wyrośli z obecnych strojów. W kolejnym tygodniu zinwentaryzujemy wszystkie stroje i zgodnie z aktualnymi rozmiarami przekażemy stroje zawodnikom.

W przypadku, jeśli nie będziemy mieć odpowiedniego rozmiaru stroju, to zamówimy nowe komplety strojów i wykonamy na nich nadruki z herbem klubu.

Młodziki, orliki i żaki, które będą w piątek zdawać swoje stroje nie muszą na najbliższym treningu (czwartek, piątek) w nich ćwiczyć.

Bardzo prosimy rodziców o zorganizowanie sobie czasu tak, aby w piątek w wyżej wymienionych godzinach podjechać na stadion ze strojami.
Jeśli ktoś obecnie przebywa na wakacjach, a ma możliwość dostarczenia strojów przez osobę z rodziny, to również prosimy w miarę możliwości o zorganizowanie się w ten sposób. Chcielibyśmy zamknąć całą akcję w jednym dniu, czyli w piątek.