Turniej w Szerzynach zakończył nasze rozgrywki w LMO

4 października 2018 roku, w czwartek na orliku w Szerzynach nasz zespół zakończył rozgrywki w tej edycji Ligi Małych Orłów. Podsumowując udział orlików Alfy Siedliska w tym cyklu rozgrywek należy stwierdzić, że nasi wychowankowie bardzo dobrze poradzili sobie w turniejach mimo, że trenują zaledwie od 4 miesięcy. Radość z gry w piłkę nożną widać gołym okiem, a to przecież jest najważniejsze.

Widać także dojrzałość rodziców naszych wychowanków, którzy nie wywierają na swoich dzieciach presji ciągłego wygrywania. Nie podważają także sędziowskich decyzji (czasami błędnych). To bardzo ważne, aby nauczyć dzieci szacunku, zarówno do rywali z drugiej drużyny, jak i do sędziego.

Skład: Krystian Mleczko – Oskar Kwarciak, Jakub Myjkowski – Dawid Stelmach, Szymon Michalik – Bartłomiej Gawlik, Szymon Chaim oraz Leon Gieracki, Roksana Wałaszek, Patryk Michalik, Jakub Wróbel, Dawid Mleczko.
Bramki strzelali: Bartłomiej Gawlik

Dziękujemy naszym zawodnikom za sportową postawę podczas Ligi Małych Orłów, za walkę i poświęcenie na boisku, które przyniosły bardzo dobre rezultaty. Rodzicom natomiast dziękujemy za pomoc w organizacji transportu na wszystkie 4 turnieje. Jednocześnie jesteśmy pewni, że ten wspólnie spędzony czas na pewno zaprocentuje w przyszłości.