Relacja z meczu juniorów w Śmignie

Z ostatniego meczu juniorów starszych w Śmignie przygotowana została relacja. Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego spotkania.

KS Śmigno – Alfa Siedliska (juniorzy starsi) 3:7 (2:3)
Bramki: Filip Wojtas, Michał Taraszka, Miłosz Stasik – Wojciech Świat 4, Sebastian Janura, Maciej Kras, Dawid Mirek

Mecz rozpoczął się dla gości nie tak jak sobie założyli, bowiem już w 1 minucie ospałość obrońców wykorzystał Wojtas. Po straconej bramce drużyna Alfy ruszyła do ataku, jednak strata piłki w środku pola rozpoczęła zabójczą kontrę gospodarzy, którą zakończył strzałem pod poprzeczkę Taraszka.

Druga część pierwszej połowy należała już jednak do przyjezdnych. W ciągu 10 minut trzy bramki zdobył Wojciech Świat po pięknych asystach Jakuba Rosiaka oraz Patryka Kiełtyki. Na przerwę zespół z Siedlisk schodził z jednobramkowym prowadzeniem.

Drużyna gości była zdeterminowana, głodna gry i goli, jednak znowu po błędzie traci bramkę i robi się 3:3. Pięć minut po straconej bramce następnego gola strzela Sebastian Janura po dośrodkowaniu Jakuba Rosiaka. Kolejnego gola dla Alfy Siedliska zdobywa niezawodny Wojciech Świat po podaniu Krystiana Steca. W 73 minucie na boisku pojawił się Maciej Kras. Okazało się, że była to trafna zmiana, ponieważ 6 minut później zdobył bramkę po asyście Sebastiana Janury i jest już 6:3 dla siedliszczan.

W końcówce meczu sfaulowany w polu karnym zostaje Patryk Kiełtyka. Sędzia wskazuje na „wapno”. Do piłki podchodzi Dawid Mirek i pewnym strzałem z rzutu karnego ustala wynik końcowy. Alfa Siedliska wygrywa mecz 7:3.

Zawodnikom gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.