Propozycje nowego znaku graficznego

Zarząd Alfy Siedliska chcąc ujednolicić wizerunek klubu w mediach społecznościowych, internecie, prasie, na strojach sportowych i stadionie postanowił powierzyć wykonanie projektu nowego herbu Alfy Panu Jakubowi Malickiemu – znanemu grafikowi z dużym doświadczeniem w dziedzinie znaków sportowych. Pan Kuba podjął wyzwanie i przygotował dwie koncepcje herbu.

Obecnie bardzo ważny jest marketing sportowy i chcielibyśmy wyjść naprzeciw tym zmianom na rynku znaków sportowych.

W najbliższych tygodniach będziemy powoli odsłaniać dwie koncepcje herbu. Bądźcie więc z nami i przesyłajcie swoje spostrzeżenia, uwagi ale i pozytywne opinie na temat tych dwóch propozycji.

Jakub Malicki – grafik z ponad 15-letnim doświadczeniem, prowadzący własne studio od ośmiu lat. Projektowanie to dla Niego sposób na pomoc ludziom w realizacji ich marzeń i pragnień. Pomaga budować markę, od nazewnictwa po tworzenie logo i branding. Wiele prac dotyczy właśnie klubów sportowych i stowarzyszeń. Współpracował z ponad stu takimi organizacjami, ponieważ sport ma cechy, które najbardziej ceni w swoim życiu – pasję i ciężką pracę, która pozwala osiągnąć cele. Na podstawie tych cech tworzy logo.

Nigdy nie kończy projektu, zanim w pełni nie spełni oczekiwań. Oprócz brandingu sportowego, wśród których znajdują się projekty dla Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Tenisa, PGNiG Superliga, Polskiej Federacji Piłki Ręcznej, Ekstraklasy SA, Wisły Kraków i Lecha Poznań, współpracował również z firmami z branży IT, transportu, sektora medycznego, spożywczego i start-up.
Uważa, że w świecie zdominowanym przez szablony każda firma, organizacja i klub sportowy powinny szukać wyjątkowego wizerunku.

Właśnie dlatego nasz klub postanowił podjąć współpracę właśnie z Panem Kubą Malickim.