Pracowita sobota na Alfie Siedliska

Dzisiaj na stadionie w Siedliskach zakończył się pierwszy etap prac. Wyrównana została południowa część płyty boiska i zasiana została trwa. To był pracowity dzień, bowiem od godziny 9 do 18 pracowali na stadionie sympatycy klubu.

Pracowali i najmłodsi, i młodzi, i starsi, i Ci najstarsi, którzy nie tylko doradzali, ale i sami ciężko pracowali. Wszystko z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Zarząd klubu sportowego Alfa Siedliska składa serdeczne podziękowania za dzisiejszą pracę, szczególnie całej rodzinie Bajorków: Bolesławowi, Marcinowi, Grzegorzowi i Wojtkowi. Poza tym wytrwale pracowali: Dawid Mirek, Jarosław Mirek, Wiktor Adamczyk, Dawid Drwal, Wiesław Gieracki, Rafał Rąpała i oczywiście Wojciech Majchrowicz i Dominik Majchrowicz.

Jeśli na boisko przychodzi pomagać przy jego remoncie siedmiolatek z swoim dziadkiem to nie mamy wątpliwości, że warto robić to, co robimy.

Dobra robota Panowie!

Modernizacja stadionu nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie samorządu gminnego. Dziękujemy Pani Magdalenie Marszałek – Burmistrzowi Tuchowa, Panu Wiktorowi Chrzanowskiemu – Zastępcy Burmistrza, a także radnym Rady Miejskiej w Tuchowie.

Na bieżąco będzie relacjonować postęp prac, a na zakończenie przedstawimy obszerną relację fotograficzną z remontu stadionu.