Prace przy modernizacji stadionu

Trwają prace przy modernizacji Stadionu Stawiska w Siedliskach. Dzisiaj został wysprzątany i częściowo rozebrany stary barak, który służył klubowi od 1989 roku i uporządkowano otoczenie boiska.

Prace te zostały wykonane przez Adama Kucharzyka, Marka Jagiełło, Marcina Kordelę oraz Dawida Serafina.
Dziękujemy za poświęcony czas i pracę przy stadionie.
W następnej kolejności barak zostanie całkowicie rozebrany, a w jego miejsce zostanie zakupiony garaż blaszak. Już w najbliższym tygodniu na stadion przywiezione zostaną również krawężniki drogowe, które będą fundamentem dla nowego garażu. Wcześniej teren musi zostać przygotowany i podniesiony pod garaż, który będzie pełnił funkcję magazynu na traktor do koszenia trawy, na wapno i wózek do sypania linii oraz na sprzęt treningowy i gospodarczy.

Stary barak z 1989 roku, który dzisiaj został częściowo rozebrany, najpierw służył jako szatnia dla drużyny gospodarzy i sędziów oraz magazyn na siatki, piłki, komplety strojów, sprzęt treningowy i gospodarczy. Potem, po przeprowadzce do budynku administracyjnego kółka rolniczego, a następnie do wybudowanej szatni (w 2002 roku) na terenie Delikatesów Centrum, barak służył aż do dnia dzisiejszego, jako podręczny magazyn sportowo-gospodarczy. Przechowywane tam było wapno i wózek do sypania linii, siatki, kosiarka oraz inny sprzęt gospodarczy.

Wcześniej – w ubiegłym tygodniu – wybrano ziemię między wiatami dla rezerwowych a trybunami i w to miejsce wsypano przywiezione kruszywo. Prace te wykonali Panowie Wojciech Majchrowicz oraz Jacek Kozioł. Dziękujemy!
W miejscu tym zostanie ułożona kostka brukowa i obrzeża, które już zostały przywiezione na stadion.