Porażka na zakończenie sezonu

Niestety porażką na własnym stadionie sezon zakończyli piłkarze Alfy Siedliska, tym razem musieli uznać wyższość zawodników Radaru Łętowice którzy wzięli rewanż za rundę jesienną i wygrali spotkanie 4:2.

W gorące niedzielne południe na stadionie w Siedliskach podopieczni trenera Michała Rudolphiego podjęli drużynę Radara Łętowice. Mecz rozpoczął się od wspólnego badania sił i głównie w walce w środku pola. Jako pierwsi wyszli na prowadzenie gospodarze, z strzałem z ostrego kąta Wojnara poradził sobie Baut ale piłka spadła wprost pod nogi Gniadka który z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się takim wynikiem, goście przeprowadzili dwa zabójcze ciosy, najpierw w 40 minucie po bardzo ładniej akcji przyjezdnych, którzy rozmontowali kilkoma podaniami defensywę Alfy bramkę zdobył Armatys, a w doliczonym czasie pierwszej połowy po dośrodkowaniu z głębi pola, Włodyka wybija piłkę wprost pod nogi Pytki który z kilku metrów pakuję piłkę do bramki.

Po przerwie do ataku przystąpili goście i w 51 minucie z rzutu wolnego z dość sporej odległości uderzył Żyra, piłka po dłoniach Włodyki uderzyła w poprzeczkę i niefortunnie odbiła się od pleców naszego bramkarz i przekroczyła linię bramkową. Pięć minut później błąd Wojtanowskiego wykorzystał po raz kolejny Żyra i w sytuacji sam na sam umieścił futbolówkę w siatce. W 69 minucie sygnał do odrabiania strat dał Gniadek, który pięknym uderzeniem z woleja pod poprzeczkę nie dał szans Bautowi, niestety więcej bramek już nie padło i goście wywieźli z Siedlisk pełną pule punktów.

Dodajmy, że w tym spotkaniu drużyna Alfy Siedliska wystąpiła w nowych strojach ufundowanych przez firmę INSTALFLEX Adama Kucharzyka! Serdecznie dziękujemy!