Podsumowanie X kolejki tarnowskiej klasy B

W końcu kibice i piłkarze Alfy Siedliska mogą być w pełni zadowoleni. Nasza drużyna wysoko (6:1) pokonała sąsiadów zza miedzy – LKKS Karwodrza mimo, że do przerwy przegrywała 0:1.

Cieszy dobra forma strzelecka, w szczególności naszego nowego piłkarza Emila Witka. Po takim zwycięstwie zapewne i atmosfera uległa poprawie, co zresztą było widać na boisku.
Równie ostre strzelanie zafundowali swoim kibicom zawodnicy Iskry Tarnów, która rozgromiła Cezar Kępa Bogumiłowicka 8:1. Punkty straciła drużyna Błękitnych Tarnów, która zremisowała 2:2 z KS Łękawica. Wykorzystał to skrzętnie WKS Siemiechów, który był minimalnie lepszy od KS Rzepiennik Strzyżewski 1:0. W meczu czołowych drużyn tarnowskiej Klasy B – LKS Wierzchosławice-Ostrów zremisował z Radarem Łętowice 1:1. Znowu punkty stracił Zryw Wielka Wieś, przegrywając u siebie z KS Niwka 1:2. To już trzecia porażka piłkarzy z Wielkiej Wsi. W dole tabeli KS Tarnowiec skompletował 3 punkty, bo okazał się lepszy od LKS Rudka.
W tej kolejce trafiano 30 razy do bramki przeciwnika, co daje średnią ponad 4 bramki na mecz. Tylko w jednym meczu zwyciężyli goście, a dwukrotnie zanotowano remisy.

Komplet wyników X kolejki:
Zryw Wielka Wieś — KS Niwka 1:2
Alfa Siedliska — LKKS Karwodrza 6:1
Iskra Tarnów — Cezar Kępa Bogumiłowicka 8:1
KS Tarnowiec — LKS Rudka 3:1
LKS Wierzchosławice-Ostrów — Radar Łętowice 1:1
WKS Siemiechów — KS Rzepiennik Strzyżewski 1:0
Błękitni Tarnów — KS Łękawica 2:2