Katarzyna i Jarosław Bielakowie – dziękujemy!

W imieniu Zarządu LKS Alfa Siedliska, a także w imieniu trenerów, dzieci i rodziców Szkółki Piłkarskiej Alfa Siedliska serdecznie dziękujemy Państwu Katarzynie i Jarosławowi Bielakom, właścicielom firmy BIELKO z Tuchowa.

Główny Partner Szkółki Piłkarskiej Alfa Siedliska – firma BIELKO – wspiera nas w wielu kwestiach. Dzięki naszej współpracy trenerzy szkółki piłkarskiej otrzymali materiały dydaktyczne wraz z konspektami zajęć treningowych, które oparte są na programie szkoleniowym Akademii Młodych Orłów. Materiały dydaktyczne zawierają e-booki, plany treningowe oraz dostęp do szkoleń on-line.


– To bardzo cenne materiały dydaktyczne, zwłaszcza że otrzymaliśmy je w trakcie procesu certyfikacji naszej szkółki. W znacznym stopniu pomogły nam przygotować się do kontroli z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pomogą nam także w trakcie sezonu i ułatwią prowadzenie kolejnych zajęć treningowych – stwierdził trener Grzegorz Bajorek.

Oprócz tego wsparcia Katarzyna i Jarosław Bielakowie ufundowali stroje sportowe dla wychowanków szkółki. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku dzieci ze szkółki również otrzymały stroje piłkarskie od firmy BIELKO.

Dziękujemy!