Inauguracja sezonu

W najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki Tarnowskiej Klasy-B w sezonie 2019/2020. W nadchodzącym sezonie w lidze będzie uczestniczyło 15 drużyn (w ostatniej chwili wycofały się rezerwy LKS Szynwałd). Alfa Siedliska w pierwszej kolejce zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Zryw Wielka Wieś. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 10 sierpnia, pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 18.00

Nowymi drużynami w B-klasie będą Biała Lubaszowa (spadkowicz z A-klasy), rezerwy LKS Wierzchosławice-Ostrów, Liwocz Szerzyny i Sokół Wałki.
Nasz najbliższy przeciwnik w okresie przygotowawczym rozegrał dwa spotkanie kontrolne i zanotował dwa zwycięstwa z Pogonią Biadoliny Radłowskie 7-2 oraz KS Tarnowiec 5-0.
Drużyna Alfy Siedliska do nowego sezonu przystąpi z kilkoma zmianami w składzie. Do drużyny dołączyli: Maciej Rudolphi (Błękitni Tarnów), Sebastian Kozłowski (GKS Gromnik), Konrad Sikorski (Grom Sufczyn), Konrad Wątroba (wznowienie treningów), Dawid Drwal (wznowienie treningów), ponadto na zasadzie transferu definitywnego zawodnikiem Alfy został wypożyczony ostatnio do naszego klubu Adrian Włodyka (KS Rzepiennik Strzyżewski).
Szeregi „Żółto-Czarnych” opuścili natomiast Marcin Wantuch i Kamil Nowak (obaj Ciężkowianka Ciężkowice).

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców by dopingować naszych zawodników w meczu wyjazdowym! Początek w sobotę o godzinie 18.00 na stadionie w Wielkiej Wsi.
Zbiórka zawodników o godz. 16.20 w szatni klubowej.