Firma BIELKO patronem naszej szkółki piłkarskiej

Z radością informujemy, że patronat nad Szkółką Piłkarską Alfa Siedliska objęła firma BIELKO, reprezentowana przez Katarzynę i Jarosława Bielak. Celem nawiązanej współpracy jest popularyzacja i promocja piłki nożnej wśród dzieci oraz kształtowanie odpowiednich postaw społecznych i sportowych.

Taki cel może zostać zrealizowany m.in. poprzez stworzenie odpowiednich warunków i bazy dla rozwoju sportowego dzieci oraz poprzez promowanie i wdrażanie odpowiedniego sposobu prowadzenia drużyny i zajęć przez trenerów. Ważnym celem współpracy jest także propagowanie właściwego zachowania trenerów, dzieci oraz rodziców i opiekunów podczas treningów, meczów i turniejów.
Rozmowy na temat tego sportowego projektu trwały w zasadzie od momentu powstania Szkółki Piłkarskiej Alfa Siedliska i zaowocowały nawiązaniem współpracy.

BIELKO to firma rodzinna założona 15 lat temu przez Katarzynę i Jarosława Bielak. Firma w 99% skupia swoje działania wokół sportu i rekreacji. W sezonie zimowym prowadzi szkółkę narciarską. A przez cały rok świadczy usługi powiązane ze sportem. Wolontariat, popularyzacja i promocja. Marketing w sporcie i sport w marketingu. Na tych płaszczyznach współpracuje i wspiera osoby indywidualne, firmy, stowarzyszenia, kluby, gminy, związki, a nawet reprezentację narodową.

O współpracy będziemy informować na oficjalnej stronie internetowej i na naszym FanPage’u, mając nadzieję, że wspólna aktywność zaowocuje dalszym rozwojem Szkółki Piłkarskiej Alfa Siedliska, w szczególności rozwojem naszych wychowanków.
Dodajmy, że obecnie w zajęciach szkółki bierze udział 51. dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Opiekę nad nimi sprawuje trener Grzegorz Bajorek, przy współpracy z trenerem-koordynatorem. Treningi odbywają się zarówno na boisku trawiastym, jak i w sali gimnastycznej w Siedliskach, dzięki przychylności dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Lucyny Jamki.