Alfa Siedliska (A)

Alfa Siedliska – Junior A (junior starszy)

2018/2019 II liga okręgowa, Tarnów, Junior A

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1143712115212
214289145122
313227152426
411217043728
514175273442
613154362830
712113273052
812113271741
913620112848

Trener Mirek Jarosław

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (A)
Urodzony
1975-05-30

2018/2019 – Lista strzelców (junior starszy)

2018/2019 – Lista strzelców (junior starszy)

2018/2019 – Alfa Siedliska, II liga okręgowa, Tarnów (Junior A)

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Antoł Paweł60100540
Kurczab Dawid70000630

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Daniel120000961
Gumola Jacek100004
Kras Dominik100000518
Patryk Wajda61000474
Serafin Dawid111200823
Suchan Jakub7000067
Sukiennik Michał112000990
Witek Mirosław90000287
Włodek Dawid100000866

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Janura Sebastian105000855
Kucharzyk Bartłomiej50000102
Kępa Kamil50000246
Mirek Dawid55000427
Niewola Kamil130100669
Pacana Sylwester71000582
Stec Krystian135100936
Świat Wojciech104100733

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Grzybek Marcin72000548
Maciej KrasKras Maciej102200428
Rosiak Jakub111000541
Smoszna Hubert42000360
Szczudrawa Jan40000216
Aleksander ŁabuzŁabuz Aleksander1000067