Alfa Siedliska (A)

Alfa Siedliska – Junior A (junior starszy)

2018/2019 II liga okręgowa, Tarnów, Junior A

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1164113215815
2163110155423
316258174647
416258172837
516205563536
616206284149
716195472343
8161341114553
9161233103663

Trener Mirek Jarosław

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (A), Alfa Siedliska (F)
Urodzony
1975-05-30

2018/2019 – Lista strzelców (junior starszy)

2018/2019 – Lista strzelców (junior starszy)

2018/2019 – Alfa Siedliska, II liga okręgowa, Tarnów (Junior A)

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Antoł Paweł80100720
Kurczab Dawid70000630

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Daniel1400001135
Gumola Jacek100004
Kras Dominik110000524
Serafin Dawid131200958
Suchan Jakub7000067
Sukiennik Michał1320001170
Wajda Patryk61000474
Witek Mirosław90000287
Włodek Dawid1200001046

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Janura Sebastian1260001035
Kępa Kamil50000246
Mirek Dawid76000607
Niewola Kamil130100669
Pacana Sylwester81000598
Stec Krystian1571001116
Świat Wojciech125100913

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Grzybek Marcin84000622
Maciej KrasKras Maciej112200473
Kucharzyk Bartłomiej50000102
Rosiak Jakub131000676
Smoszna Hubert52000450
Szczudrawa Jan50000261
Aleksander ŁabuzŁabuz Aleksander1000067