Kategoria: Seniorzy

Seniorzy

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 3 kolejce:

5 – Miśtak (Rudka), Zabawa (Sokół Wałki)
4 – S.Seremet (Rudka), M.Ryndak (KS Rzepiennik Strzyżewski), Banaśkiewicz (KS Tarnowiec)
3 – Armatys (Radar Łętowice), M.Roman (KS Rzepiennik Strzyżewski), Gryzło (Biała Lubaszowa), S.Madej (Sokół Wałki), Białoszewski (KS Niwka), Syrowy (Iskra Tarnów), K.Zaucha (Zryw Wielka Wieś), Wardzała (KS Łękawica)
2 – Jasek (KS Niwka), P.Madej (Sokół Wałki), Nadolnik (Zryw Wielka Wieś), Socha (Alfa Siedliska), Bartnik (Rudka), Wojnar (Alfa Siedliska), Gąsior (Liwocz Szerzyny), B.Stach (Sokół Wałki), Łabędź (KS Łękawica), Bańdur (KS Łękawica), Drelicharz (KS Łękawica), Kuropatwa (KS Łękawica)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców”

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 2 kolejce:

5 – Miśtak (Rudka)
4 – S.Seremet (Rudka)
3 – Armatys (Radar Łętowice), M.Roman (KS Rzepiennik Strzyżewski), Zabawa (Sokół Wałki), Gryzło (Biała Lubaszowa)
2 – Jasek (KS Niwka), Wardzała (KS Łękawica), P.Madej (Sokół Wałki), M.Ryndak (KS Rzepiennik Strzyżewski), Nadolnik (Zryw Wielka Wieś), K.Zaucha (Zryw Wielka Wieś), Socha (Alfa Siedliska), Bartnik (Rudka)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców”

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 1 kolejce:

3 – Armatys (Radar Łętowice), M.Roman (KS Rzepiennik Strzyżewski)
2 – Jasek (KS Niwka), Wardzała (KS Łękawica), Gryzło (Biała Lubaszowa), P.Madej (Sokół Wałki)
1 – Wojcieszek (Radar Łętowice), Grzebieniowski (KS Niwka), Białoszewski (KS Niwka), Lorkiewicz (KS Niwka), Banaśkiewicz (KS Tarnowiec), Chruściel (Zryw Wielka Wieś), Nadolnik (Zryw Wielka Wieś), K.Zaucha (Zryw Wielka Wieś), Wojnar (Alfa Siedliska), Gniadek (Alfa Siedliska), Łabędź (KS Łękawica), Szarot (KS Łękawica), Seremet (Rudka), Syrowy (Iskra Tarnów), Mosio (Iskra Tarnów), Wątroba (Biała Lubaszowa), Gąsior (Liwocz Szerzyny), Zabawa (Sokół Wałki), M.Stach (Sokół Wałki), G.Stach (Sokół Wałki), Petrzak (Sokół Wałki)

Inauguracja sezonu

W najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki Tarnowskiej Klasy-B w sezonie 2019/2020. W nadchodzącym sezonie w lidze będzie uczestniczyło 15 drużyn (w ostatniej chwili wycofały się rezerwy LKS Szynwałd). Alfa Siedliska w pierwszej kolejce zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Zryw Wielka Wieś. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 10 sierpnia, pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 18.00

Continue reading „Inauguracja sezonu”

Kawalerowie kontra Żonaci

Zgodnie z coroczną tradycją w przerwie między sezonami dochodzi do towarzyskiego spotkania piłkarzy Alfy Siedliska którzy aktualnie grają w klubie ale także tych którzy przywdziewali barwy „Żółto-Czarne” a na boiskach ich już nie widzimy.
Po jednej stronie boiska staną Kawalerowie naszego klubu, a po drugiej Żonaci. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 lipca o godz. 15.00 na stadionie w Siedliskach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków klubu jak i pasjonatów piłki nożnej!

Klasyfikacja strzelców – Klasa B

Końcowa klasyfikacja strzelców Klasy B (Tarnów, Grupa 4) w sezonie 2018/2019.

29 – Bryl (Wierzchosławice)
19 – Banaśkiewicz (Tarnowiec)
18 – Jachim (Błękitni Tarnów) 
17 – Śliwa (Siemiechów) 
16 – Cich (Iskra Tarnów)
14 – Jarmuła (Iskra Tarnów), Zaucha (Zryw Wielka Wieś), Karaś (Zryw Wielka Wieś) 
13 –  Olszak (Więckowice), Żyra (Rada Łętowice)
12 – Gucwa (WKS Siemiechów)  
11 – Łabędź (KS Łękawica), Gurak (Więckowice), A.Pres (Siemiechów), Gębala (KS Łękawica)
10 – Bartnik (KS Rudka), Stawarz (Wierzchosławice), Nosal (Wierzchosławice), Wierzbicki (Błękitni Tarnów), Malik (KS Tarnowiec), Gniadek (Alfa Siedliska), Pytka (Radar Łętowice)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców – Klasa B”

Klasyfikacja strzelców – Klasa B

Klasyfikacja strzelców Klasy B (Tarnów, Grupa 4) po 29 kolejce:

29 – Bryl (Wierzchosławice)
18 – Jachim (Błękitni Tarnów) 
17 – Śliwa (Siemiechów)
16 – Banaśkiewicz (Tarnowiec)
14 – Zaucha (Zryw Wielka Wieś), Karaś (Zryw Wielka Wieś) 
13 –  Olszak (Więckowice)
12 – Jarmuła (Iskra Tarnów), Cich (Iskra Tarnów), Gucwa (WKS Siemiechów)  
11 – Łabędź (KS Łękawica), Żyra (Rada Łętowice), Gurak (Więckowice), A.Pres (Siemiechów 
10 – Bartnik (KS Rudka), Stawarz (Wierzchosławice), Gębala (KS Łękawica), Nosal (Wierzchosławice) 

Continue reading „Klasyfikacja strzelców – Klasa B”