Seniorzy

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 Klasa B, Tarnów – grupa IV

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1265918538631
2265618269251
3265518178636
4265116376244
5264313496031
62641132116047
7264112595341
8264112595051
92635112134165
10262877124970
11262581175473
12262473165270
13261651203871
142610312230132
150000000
* LKKS Karwodrza wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław70000425
Kurczab Dawid2000026
Włodek Sebastian110100812
Włodyka Adrian120000990

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Wiesław2524001145
Iwaniec Kamil2402101843
Jagiełło Marek70000274
Kuraś Zbigniew2122101606
Nowak Kamil51100265
Sarlej Michał172100925
Sarlej Piotr150200836
Serafin Dawid71100289
Sebastian SochaSocha Sebastian1620001321
Wantuch Marcin1600001229

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz2252001618
Bielan Dawid2025001359
Bień Mateusz6000096
Cegielski Kamil3000011
Janura Sebastian132100860
Kordela Marcin142000857
Leszkiewicz Krzysztof2141001735
Pacana Sylwester3000031
Skruch Łukasz83000541
Wojnar Jan90000290
Wojtanowski Kamil2522001855
Konrad WątrobaWątroba Konrad2000026

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł22105001726
Kucharzyk Adam70000107
Pacana Adrian71000221
Solarz Aleksander125100682
Witek Emil102000653

Trener Bień Krzysztof

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Urodzony
1977-01-26
Krzysztof Bień – ur. 26.01.1977 roku, wychowanek Alfy Siedliska, a obecnie trener seniorów (UEFA B) tego klubu. Wcześniej wieloletni zawodnik Alfy Siedliska oraz trener grup młodzieżowych klubu. Był trenerem Alfy do 29.04.2019 roku.

Trener Bajorek Grzegorz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (D), Alfa Siedliska (E)
Poprzednie drużyny
Alfa Siedliska
Urodzony
1982-09-05

Grzegorz Bajorek – ur. 05.09.1982 roku, wychowanek Alfy Siedliska. W sezonie 2018/2019 trener (licencja UEFA B) w Szkółce Piłkarskiej Alfy Siedliska (orliki, młodziki). Od 30.04.2019 roku do 18.05.2019 pełnił obowiązki trenera seniorów Alfy Siedliska i poprowadził zespół w trzech spotkaniach. W sezonie 2019/2020 trener młodzików (Junior D) oraz orlików (Junior E) Alfy Siedliska.

Jesień 2018: 22.07.2018 r., godz. 14:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 2:1 (0:1) Bramka: Dawid Bielan 26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0) Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec. 28.07.2018 r., godz. 17:00, Alfa Siedliska – Olszynka Ołpiny 0:3 (0:0) Skład: Jarosław Hudyka – Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Kamil Iwaniec, Sebastian Janura – Kamil Wojtanowski, Marcin Kordela, Sebastian Socha, Paweł Gniadek – Zbigniew Kuraś, Krystian Stec. Na zmiany wchodzili Dawid Kurczab, Adam Kucharzyk, Kamil Cegielski, Paweł Antoł. 25.10.2018 r., godz. 19:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 3:1 (3:0) Bramka: Paweł Gniadek. Skład: Paweł Antoł – Marcin Wantuch, Zbigniew Kuraś, Kamil Iwaniec – Grzegorz Bajorek, Krzysztof Leszkiewicz, Dawid Bielan, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Marcin Kordela, Piotr Salrej oraz Wiesław Gieracki i Jarosław Hudyka. Wiosna 2019: 09.02.2019, godz. 14.00 (stadion KS Tarnowiec), FC Pawęzów – Alfa Siedliska 5:2 (0:1) Bramki: Jan Wojnar, Adam Kucharzyk Skład: Jarosław Hudyka (46 min. Piotr Sarlej) – Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Jan Wojnar (46 min. Adam Kucharzyk), Michał Sarlej. 02.03.2019, godz. 15:00 (Stadion Stawiska), Alfa Siedliska – Biała Lubaszowa 2:3 Bramki: Dawid Bielan, Grzegorz Bajorek Skład: Jarosław Hudyka – Sebastian Socha, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Dawid Bielan, Zawodnik testowany 1, Kamil Wojtanowski, Sebastian Janura, Grzegorz Bajorek, Zawodnik testowany 2, Michał Sarlej oraz na zmiany Paweł Gniadek, Piotr Sarlej, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk, Marcin Kordela. 09.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 7:1 (4:0) Skład: Piotr Sarlej – Kamil Iwaniec, Marek Jagiełło, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Sebastian Socha, Grzegorz Bajorek, Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura oraz Marcin Kordela, Adam Kucharzyk. 23.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (junior A) 16:3? Skład: Adrian Włodyka – Zbigniew Kuraś, Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec – Sebastian Janura, Sebastian Socha, Krzysztof Leszkiewicz, Kamil Wojtanowski – Aleksander Solarz, Dawid Bielan, Łukasz Skruch oraz Michał Sarlej, Piotr Sarlej, Jarosław Hudyka, Marcin Kordela, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk.