Seniorzy

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 Klasa B, Tarnów – grupa IV

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1265918538631
2255618259247
3255217177736
4254815376044
5254112585339
6254012495431
72538122115647
8253811594649
92535112124159
10252877114766
11252581165464
12252163164669
13261651203871
142510312129126
150000000
* LKKS Karwodrza wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 1

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 2

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 3

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 4

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 5

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 6

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 7

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 8

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 9

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 10

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 11

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 12

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 13

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 14

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 15

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 16

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 17

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 18

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 19

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 20

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 21

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 22

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 23

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 24

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 25

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 26

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 27

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 28

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 29

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław40000360
Włodek Sebastian100100812
Włodyka Adrian100000900

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Wiesław2323001108
Iwaniec Kamil2212101753
Jagiełło Marek60000274
Kuraś Zbigniew1822101426
Nowak Kamil41100265
Sarlej Michał152100835
Sarlej Piotr120300656
Serafin Dawid51100199
Sebastian SochaSocha Sebastian1220001066
Wantuch Marcin1500001229

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz2162001594
Bielan Dawid1625001148
Cegielski Kamil2000011
Janura Sebastian112100791
Kordela Marcin132000873
Leszkiewicz Krzysztof1941001690
Pacana Sylwester2000031
Skruch Łukasz73000541
Wojnar Jan70000169
Wojtanowski Kamil2322001791
Konrad WątrobaWątroba Konrad1000026

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł1955001547
Kucharzyk Adam5000080
Pacana Adrian61000221
Solarz Aleksander105100597
Witek Emil92000653

Trener Bień Krzysztof

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Urodzony
1977-01-26
Krzysztof Bień – ur. 26.01.1977 roku, wychowanek Alfy Siedliska, a obecnie trener seniorów (UEFA B) tego klubu. Wcześniej wieloletni zawodnik Alfy Siedliska oraz trener grup młodzieżowych klubu. Był trenerem Alfy do 29.04.2019 roku.

Trener Bajorek Grzegorz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Urodzony
1982-09-05

Grzegorz Bajorek – ur. 05.09.1982 roku, wychowanek Alfy Siedliska. W sezonie 2018/2019 trener (licencja UEFA B) w Szkółce Piłkarskiej Alfy Siedliska (orliki, młodziki). Od 30.04.2019 roku do 18.05.2019 pełnił obowiązki trenera seniorów Alfy Siedliska i poprowadził zespół w trzech spotkaniach.

Jesień 2018: 22.07.2018 r., godz. 14:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 2:1 (0:1) Bramka: Dawid Bielan 26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0) Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec. 28.07.2018 r., godz. 17:00, Alfa Siedliska – Olszynka Ołpiny 0:3 (0:0) Skład: Jarosław Hudyka – Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Kamil Iwaniec, Sebastian Janura – Kamil Wojtanowski, Marcin Kordela, Sebastian Socha, Paweł Gniadek – Zbigniew Kuraś, Krystian Stec. Na zmiany wchodzili Dawid Kurczab, Adam Kucharzyk, Kamil Cegielski, Paweł Antoł. 25.10.2018 r., godz. 19:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 3:1 (3:0) Bramka: Paweł Gniadek. Skład: Paweł Antoł – Marcin Wantuch, Zbigniew Kuraś, Kamil Iwaniec – Grzegorz Bajorek, Krzysztof Leszkiewicz, Dawid Bielan, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Marcin Kordela, Piotr Salrej oraz Wiesław Gieracki i Jarosław Hudyka. Wiosna 2019: 09.02.2019, godz. 14.00 (stadion KS Tarnowiec), FC Pawęzów – Alfa Siedliska 5:2 (0:1) Bramki: Jan Wojnar, Adam Kucharzyk Skład: Jarosław Hudyka (46 min. Piotr Sarlej) – Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Jan Wojnar (46 min. Adam Kucharzyk), Michał Sarlej. 02.03.2019, godz. 15:00 (Stadion Stawiska), Alfa Siedliska – Biała Lubaszowa 2:3 Bramki: Dawid Bielan, Grzegorz Bajorek Skład: Jarosław Hudyka – Sebastian Socha, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Dawid Bielan, Zawodnik testowany 1, Kamil Wojtanowski, Sebastian Janura, Grzegorz Bajorek, Zawodnik testowany 2, Michał Sarlej oraz na zmiany Paweł Gniadek, Piotr Sarlej, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk, Marcin Kordela. 09.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 7:1 (4:0) Skład: Piotr Sarlej – Kamil Iwaniec, Marek Jagiełło, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Sebastian Socha, Grzegorz Bajorek, Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura oraz Marcin Kordela, Adam Kucharzyk. 23.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (junior A) 16:3? Skład: Adrian Włodyka – Zbigniew Kuraś, Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec – Sebastian Janura, Sebastian Socha, Krzysztof Leszkiewicz, Kamil Wojtanowski – Aleksander Solarz, Dawid Bielan, Łukasz Skruch oraz Michał Sarlej, Piotr Sarlej, Jarosław Hudyka, Marcin Kordela, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk.