Junior A (junior starszy)

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 II liga okręgowa, Tarnów, Junior A

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1164113215815
2163110155423
316258174647
416258172837
516205563536
616206284149
716195472343
8161341114553
9161233103663

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 1

DataMeczCzas/Wyniki
Pogórze Pleśna (A) — GKS Gromnik (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Alfa Siedliska (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Orzeł Lisia Góra (A)
Olszynka Ołpiny (A) — Liwocz Szerzyny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 2

DataMeczCzas/Wyniki
Alfa Siedliska (A) — Pogórze Pleśna (A)
GKS Gromnik (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Olszynka Ołpiny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 3

DataMeczCzas/Wyniki
Pogórze Pleśna (A) — Zorza Zaczarnie (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Alfa Siedliska (A)
Olszynka Ołpiny (A) — GKS Gromnik (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Orzeł Lisia Góra (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 4

DataMeczCzas/Wyniki
GKS Gromnik (A) — Liwocz Szerzyny (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Pogórze Pleśna (A)
Alfa Siedliska (A) — Olszynka Ołpiny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 5

DataMeczCzas/Wyniki
Pogoria Pogórska Wola (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — GKS Gromnik (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Alfa Siedliska (A)
Olszynka Ołpiny (A) — Zorza Zaczarnie (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 6

DataMeczCzas/Wyniki
Pogórze Pleśna (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Liwocz Szerzyny (A)
Alfa Siedliska (A) — Orzeł Lisia Góra (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Olszynka Ołpiny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 7

DataMeczCzas/Wyniki
Orzeł Lisia Góra (A) — Zorza Zaczarnie (A)
Olszynka Ołpiny (A) — Pogórze Pleśna (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
GKS Gromnik (A) — Alfa Siedliska (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 8

DataMeczCzas/Wyniki
Pogórze Pleśna (A) — Liwocz Szerzyny (A)
Zorza Zaczarnie (A) — GKS Gromnik (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Olszynka Ołpiny (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Orzeł Lisia Góra (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 9

DataMeczCzas/Wyniki
GKS Gromnik (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Pogórze Pleśna (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Alfa Siedliska (A) — Zorza Zaczarnie (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 10

DataMeczCzas/Wyniki
GKS Gromnik (A) — Pogórze Pleśna (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Olszynka Ołpiny (A)
Alfa Siedliska (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 11

DataMeczCzas/Wyniki
Olszynka Ołpiny (A) — Orzeł Lisia Góra (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Zorza Zaczarnie (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — GKS Gromnik (A)
Pogórze Pleśna (A) — Alfa Siedliska (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 12

DataMeczCzas/Wyniki
Zorza Zaczarnie (A) — Pogórze Pleśna (A)
Alfa Siedliska (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
GKS Gromnik (A) — Olszynka Ołpiny (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Liwocz Szerzyny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 13

DataMeczCzas/Wyniki
Liwocz Szerzyny (A) — GKS Gromnik (A)
Olszynka Ołpiny (A) — Alfa Siedliska (A)
Pogórze Pleśna (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Zorza Zaczarnie (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 14

DataMeczCzas/Wyniki
GKS Gromnik (A) — Orzeł Lisia Góra (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Alfa Siedliska (A) — Liwocz Szerzyny (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Olszynka Ołpiny (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 15

DataMeczCzas/Wyniki
Olszynka Ołpiny (A) — Victoria Koszyce Małe (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Zorza Zaczarnie (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Pogórze Pleśna (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Alfa Siedliska (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 16

DataMeczCzas/Wyniki
Victoria Koszyce Małe (A) — Liwocz Szerzyny (A)
Alfa Siedliska (A) — GKS Gromnik (A)
Pogórze Pleśna (A) — Olszynka Ołpiny (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Orzeł Lisia Góra (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 17

DataMeczCzas/Wyniki
GKS Gromnik (A) — Zorza Zaczarnie (A)
Olszynka Ołpiny (A) — Pogoria Pogórska Wola (A)
Liwocz Szerzyny (A) — Pogórze Pleśna (A)
Orzeł Lisia Góra (A) — Victoria Koszyce Małe (A)

2018/2019 – II liga okręgowa, Tarnów, kolejka 18

DataMeczCzas/Wyniki
Pogórze Pleśna (A) — Orzeł Lisia Góra (A)
Victoria Koszyce Małe (A) — GKS Gromnik (A)
Zorza Zaczarnie (A) — Alfa Siedliska (A)
Pogoria Pogórska Wola (A) — Liwocz Szerzyny (A)

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Antoł Paweł80100720
Kucharzyk Bartłomiej50000102
Kurczab Dawid70000630

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Daniel1400001135
Gumola Jacek100004
Kras Dominik110000524
Patryk Wajda61000474
Serafin Dawid131200958
Suchan Jakub7000067
Sukiennik Michał1320001170
Witek Mirosław90000287
Włodek Dawid1200001046

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Janura Sebastian1260001035
Kępa Kamil50000246
Mirek Dawid76000607
Niewola Kamil130100669
Pacana Sylwester81000598
Stec Krystian1571001116
Świat Wojciech125100913

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Grzybek Marcin84000622
Maciej KrasKras Maciej112200473
Rosiak Jakub131000676
Smoszna Hubert52000450
Szczudrawa Jan50000261
Aleksander ŁabuzŁabuz Aleksander1000067

Trener Mirek Jarosław

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (A)
Urodzony
1975-05-30
Jarosław Mirek – ur. 30.05.1975 roku w Tuchowie, wychowanek Alfy Siedliska. Następnie trener seniorów i grup młodzieżowych. Obecnie trener (z licencją UEFA Grassroots C) Szkółki Piłkarskiej Alfy Siedliska oraz drużyny juniorów starszych tego klubu.
Jesień 2018: 26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0) Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec. Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Sebastian Janura, Dawid Włodek, Daniel Gieracki – Jacek Gumola, Dawid Mirek, Wojciech Świat, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dominik Kras. 04.08.2018 r., godz. 10:00, GKS Gromnik (Junior A) – Alfa Siedliska (Junior A) 12:0 (7:0) Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Dominik Kras, Dawid Serafin, Kamil Kępa – Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Hubert Smoszna, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dawid Mirek, Kamil Niewola, Jacek Gumola, Dawid Kurczab, Mirosław Witek. 08.08.2018 r., godz. 17:30, Alfa Siedliska (Junior A) – Olszynka Ołpiny (Junior A) 0:10 (0:3) Skład: Paweł Antoł – Jakub Adamczyk, Kamil Niewola, Sebastian Janura, Mirosław Witek – Jakub Rosiak, Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Kamil Kępa – Krystian Stec, Maciej Kras oraz Jakub Suchan, Bartłomiej Kucharzyk. Wiosna 2019: 09.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 7:1 (4:0) Bramka: Krystian Stec Skład: Paweł Antoł – Mirosław Witek, Dominik Kras, Dawid Włodek, Dawid Serafin – Jakub Suchan, Kamil Niewola, Daniel Gieracki, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dawid Mirek, Dawid Kurczab, Marcin Grzybek, Jan Szczudrawa, Sylwester Pacana, Michał Sukiennik. 16.03.2019 r., godz. 11:00, KS Radlna – Alfa Siedliska 1:3 (0:0) Bramki: Hubert Smoszna (2), samobójcza. Skład: Paweł Antoł – Mirosław Witek, Dominik Kras, Dawid Serafin, Dawid Włodek – Hubert Smoszna, Dawid Mirek, Michał Sukiennik, Kamil Niewola – Krystian Stec, Jan Szczudrawa oraz Jakub Suchan. 23.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (junior A) 16:3? Bramki: Michał Sukiennik (2) i Krystian Stec. Skład: Dawid Kurczab – Jakub Suchan, Daniel Gieracki, Dawid Serafin, Paweł Antoł – Kamil Niewola, Dawid Mirek, Michał Sukiennik, Maciek Kras – Krystian Stec, Jan Szczudrawa. 30.03.2019 r., godz. 12:30, KS Tarnowiec – Alfa Siedliska 2:4 (0:2) Bramki: Jakub Rosiak (2), Maciej Kras i Jan Szczudrawa. Skład: Dawid Kurczab – Mirosław Witek, Dawid Serafin, Dominik Kras, Kamil Niewola – Dawid Włodek, Dawid Mirek, Krystian Stec – Jan Szczudrawa, Maciej Kras, Jakub Rosiak oraz Paweł Antoł, Bartłomiej Kucharzyk, Daniel Gieracki i Jakub Suchan. 20.04.2019 r., godz. 11:00, Liwocz Szerzyny – Alfa Siedliska 6:0 (0:0) Skład: Dawid Kurczab – Daniel Gieracki, Dawid Serafin, Michał Sukiennik, Dawid Włodek – Patryk Wajda, Dawid Mirek, Krystian Stec – Hubert Smoszna, Marcin Grzybek, Sebastian Janura oraz Paweł Antoł, Bartłomiej Kucharzyk, Kamil Niewola, Jan Szczudrawa, Maciej Kras, Dominik Kras, Jakub Rosiak i Jakub Suchan.