Junior A (junior starszy)

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 II liga okręgowa, Tarnów, Junior A

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1164113215815
2163110155423
316258174647
416258172837
516205563536
616206284149
716195472343
8161341114553
9161233103663

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Antoł Paweł80100720
Kurczab Dawid70000630

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Daniel1400001135
Gumola Jacek100004
Kras Dominik110000524
Serafin Dawid131200958
Suchan Jakub7000067
Sukiennik Michał1320001170
Wajda Patryk61000474
Witek Mirosław90000287
Włodek Dawid1200001046

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Janura Sebastian1260001035
Kępa Kamil50000246
Mirek Dawid76000607
Niewola Kamil130100669
Pacana Sylwester81000598
Smoszna Hubert52000450
Stec Krystian1571001116

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Grzybek Marcin84000622
Maciej KrasKras Maciej112200473
Kucharzyk Bartłomiej50000102
Rosiak Jakub131000676
Szczudrawa Jan50000261
Aleksander ŁabuzŁabuz Aleksander1000067
Świat Wojciech125100913

Trener Mirek Jarosław

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (A), Alfa Siedliska (F)
Urodzony
1975-05-30
Jarosław Mirek – ur. 30.05.1975 roku w Tuchowie, wychowanek Alfy Siedliska. Następnie trener seniorów i grup młodzieżowych. W sezonie 2018/2019 trener (z licencją UEFA Grassroots C) Szkółki Piłkarskiej Alfy Siedliska (zespoły skrzatów i żaków) oraz drużyny juniorów starszych tego klubu. W sezonie 2019/2020 trener żaków i juniorów starszych Alfy Siedliska.
Jesień 2018: 26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0) Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec. Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Sebastian Janura, Dawid Włodek, Daniel Gieracki – Jacek Gumola, Dawid Mirek, Wojciech Świat, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dominik Kras. 04.08.2018 r., godz. 10:00, GKS Gromnik (Junior A) – Alfa Siedliska (Junior A) 12:0 (7:0) Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Dominik Kras, Dawid Serafin, Kamil Kępa – Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Hubert Smoszna, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dawid Mirek, Kamil Niewola, Jacek Gumola, Dawid Kurczab, Mirosław Witek. 08.08.2018 r., godz. 17:30, Alfa Siedliska (Junior A) – Olszynka Ołpiny (Junior A) 0:10 (0:3) Skład: Paweł Antoł – Jakub Adamczyk, Kamil Niewola, Sebastian Janura, Mirosław Witek – Jakub Rosiak, Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Kamil Kępa – Krystian Stec, Maciej Kras oraz Jakub Suchan, Bartłomiej Kucharzyk. Wiosna 2019: 09.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 7:1 (4:0) Bramka: Krystian Stec Skład: Paweł Antoł – Mirosław Witek, Dominik Kras, Dawid Włodek, Dawid Serafin – Jakub Suchan, Kamil Niewola, Daniel Gieracki, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dawid Mirek, Dawid Kurczab, Marcin Grzybek, Jan Szczudrawa, Sylwester Pacana, Michał Sukiennik. 16.03.2019 r., godz. 11:00, KS Radlna – Alfa Siedliska 1:3 (0:0) Bramki: Hubert Smoszna (2), samobójcza. Skład: Paweł Antoł – Mirosław Witek, Dominik Kras, Dawid Serafin, Dawid Włodek – Hubert Smoszna, Dawid Mirek, Michał Sukiennik, Kamil Niewola – Krystian Stec, Jan Szczudrawa oraz Jakub Suchan. 23.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (junior A) 16:3? Bramki: Michał Sukiennik (2) i Krystian Stec. Skład: Dawid Kurczab – Jakub Suchan, Daniel Gieracki, Dawid Serafin, Paweł Antoł – Kamil Niewola, Dawid Mirek, Michał Sukiennik, Maciek Kras – Krystian Stec, Jan Szczudrawa. 30.03.2019 r., godz. 12:30, KS Tarnowiec – Alfa Siedliska 2:4 (0:2) Bramki: Jakub Rosiak (2), Maciej Kras i Jan Szczudrawa. Skład: Dawid Kurczab – Mirosław Witek, Dawid Serafin, Dominik Kras, Kamil Niewola – Dawid Włodek, Dawid Mirek, Krystian Stec – Jan Szczudrawa, Maciej Kras, Jakub Rosiak oraz Paweł Antoł, Bartłomiej Kucharzyk, Daniel Gieracki i Jakub Suchan. 20.04.2019 r., godz. 11:00, Liwocz Szerzyny – Alfa Siedliska 6:0 (0:0) Skład: Dawid Kurczab – Daniel Gieracki, Dawid Serafin, Michał Sukiennik, Dawid Włodek – Patryk Wajda, Dawid Mirek, Krystian Stec – Hubert Smoszna, Marcin Grzybek, Sebastian Janura oraz Paweł Antoł, Bartłomiej Kucharzyk, Kamil Niewola, Jan Szczudrawa, Maciej Kras, Dominik Kras, Jakub Rosiak i Jakub Suchan.