Senior

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2019/2020 Klasa B, Tarnów – grupa IV

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław000000
Wilga Adrian000000
Włodyka Adrian1300001251

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Drwal Dawid1000045
Iwaniec Kamil70000448
Kuraś Zbigniew1330011215
Sarlej Michał80300617
Sarlej Piotr50100376
Sikorski Konrad1207101124
Sebastian SochaSocha Sebastian83000810
Starzyk Jakub000000
Sukiennik Michał1000045

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz111100957
Bielan Dawid000000
Bień Mateusz6000078
Gieracki Wiesław131100534
Janura Sebastian1000065
Kordela Marcin102100583
Leszkiewicz Krzysztof110000866
Mirek Dawid1000090
Rudolphi Maciej113100677
Skrężyna Hubert000000
Wojnar Jan113100775
Wojtanowski Kamil1210001063
Konrad WątrobaWątroba Konrad72000372

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł12101001093
Kozłowski Sebastian64100371
Kucharzyk Adam4000061
Solarz Aleksander83000322
* samobójcza (Błękitni Tarnów)

Trener Bajorek Grzegorz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska, Alfa Siedliska (D)
Poprzednie drużyny
Alfa Siedliska (E), Alfa Siedliska (F)
Urodzony
1982-09-05
Grzegorz Bajorek – ur. 05.09.1982 roku, wychowanek Alfy Siedliska, trener (licencja UEFA B). W sezonie 2018/2019 trener w Szkółce Piłkarskiej Alfy Siedliska (orliki, młodziki). Od 30.04.2019 roku do 18.05.2019 pełnił obowiązki trenera seniorów Alfy Siedliska i poprowadził zespół w trzech spotkaniach. W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 trener młodzików oraz orlików Alfy Siedliska. Od 14.01.2020 roku trener seniorów i młodzików Alfy Siedliska.

Trener Rudolphi Michał

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Poprzednie drużyny
Radar Łętowice
Urodzony
1982-01-07

Michał Rudolphi – ur. 07.01.1982 roku. Trener seniorów Alfy Siedliska od 19.05.2019 roku do 13.01.2020 roku.

14.07.2019 r, godz. 14:00, LKS Wierzchosławice-Ostrów – Alfa Siedliska 4:1
Bramka: Dawid Bielan
Adrian Włodyka – Dawid Serafin, Kamil Iwaniec, Maciej Rudolphi, Michał Sarlej – Jan Wojnar, Dawid Bielan, Kamil Wojtanowski, Grzegorz Bajorek – Aleksander Solarz, Paweł Gniadek oraz Jarosław Hudyka, Zbigniew Kuraś, Mateusz Bień, Wiesław Gieracki, Marcin Kordela, Adam Kucharzyk, Dawid Drwal i Kamil Nowak.

01.02.2020 r, godz. 17:00 (mecz na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej), Alfa Siedliska – KS Rzuchowa 3:13
Bramki: Krzysztof Leszkiewicz, Paweł Gniadek, Sebastian Kozłowski.
Adrian Wilga – Jan Wojnar, Dawid Mirek, Konrad Sikorski, Zbigniew Kuraś – Hubert Skrężyna, Krzysztof Leszkiewicz, Wojciech Świat, Sebastian Janura, Paweł Gniadek – Sebastian Kozłowski oraz Paweł Antoł, Jarosław Hudyka, Dawid Drwal, Rafał Rąpała, Michał Sarlej, Dawid Bielan, Aleksander Solarz, Kamil Iwaniec, Grzegorz Bajorek