Senior

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2019/2020 Klasa B, Tarnów – grupa IV

2019/2020 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 11

DataMeczCzas/Wyniki

2019/2020 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 12

DataMeczCzas/Wyniki

2019/2020 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 13

DataMeczCzas/Wyniki

2019/2020 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 14

DataMeczCzas/Wyniki

2019/2020 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 15

DataMeczCzas/Wyniki

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław000000
Włodyka Adrian70000630

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Drwal Dawid1000045
Iwaniec Kamil40000107
Kuraś Zbigniew72000630
Sarlej Michał50200322
Sarlej Piotr50100357
Serafin Dawid000000
Sikorski Konrad70300590
Sebastian SochaSocha Sebastian73000630

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz71000569
Bielan Dawid000000
Bień Mateusz1000010
Gieracki Wiesław61000205
Kordela Marcin61100289
Leszkiewicz Krzysztof70000466
Rudolphi Maciej61000283
Wojnar Jan62000318
Wojtanowski Kamil70000570
Konrad WątrobaWątroba Konrad2000094

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł66000463
Kozłowski Sebastian51100244
Solarz Aleksander3000078

Trener Rudolphi Michał

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Poprzednie drużyny
Radar Łętowice
Urodzony
1982-01-07
Michał Rudolphi – ur. 07.01.1982 roku. Trener seniorów Alfy Siedliska od 19.05.2019 roku.
14.07.2019 r, godz. 14:00, LKS Wierzchosławice-Ostrów – Alfa Siedliska 4:1
Bramka: Dawid Bielan
Adrian Włodyka – Dawid Serafin, Kamil Iwaniec, Maciej Rudolphi, Michał Sarlej – Jan Wojnar, Dawid Bielan, Kamil Wojtanowski, Grzegorz Bajorek – Aleksander Solarz, Paweł Gniadek oraz Jarosław Hudyka, Zbigniew Kuraś, Mateusz Bień, Wiesław Gieracki, Marcin Kordela, Adam Kucharzyk, Dawid Drwal i Kamil Nowak.