Junior D (młodzik)

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2019/2020 IV liga okręgowa Grupa 2, Tarnów, Młodzik

W sezonie 2019/2020 większość kadry stanowią piłkarze urodzeni w 2007 i 2008 roku. Są także osoby urodzone w 2009, które dołączyły do zespołu.

2019/2020 – Lista strzelców (młodziki)

* 1 samobójcza (KS Ryglice)

Trener Bajorek Grzegorz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (D), Alfa Siedliska (E)
Poprzednie drużyny
Alfa Siedliska
Urodzony
1982-09-05
Grzegorz Bajorek – ur. 05.09.1982 roku, wychowanek Alfy Siedliska, trener (licencja UEFA B). W sezonie 2018/2019 trener w Szkółce Piłkarskiej Alfy Siedliska (orliki, młodziki). Od 30.04.2019 roku do 18.05.2019 pełnił obowiązki trenera seniorów Alfy Siedliska i poprowadził zespół w trzech spotkaniach. W sezonie 2019/2020 trener młodzików (Junior D) oraz orlików (Junior E) Alfy Siedliska.
13.08.2019 r., godz. 17:30, Siedliska
Alfa Siedliska (D) – KS Ryglice (D) 4:3
Bramki: Dariusz Michalik (2), Oliwia Patyk i Kacper Stec
Skład: Wiktor Adamczyk – Dawid Stelmach, Kamil Fura, Kacper Szeląg – Dariusz Michalik, Maksym Kozub, Karol Dynarowicz, Oliwia Patyk, Kacper Stec oraz Michał Piórkowski, Mateusz Rąpała, Jakub Myjkowski, Krystian Mleczko, Dawid Mleczko, Konrad Hołda, Jan Bommersbach.

20.08.2019 r, godz. 17:00, Siedliska
Alfa Siedliska – GKS Gromnik 8:4
Bramki: Bartłomiej Gawlik (3), Kacper Stec (2) oraz Oliwia Patyk, Karol Dynarowicz i Dariusz Michalik.
Skład: Wiktor Adamczyk – Dawid Stelmach, Kamil Fura, Kacper Szeląg, Oliwia Patyk, Dawid Wajda, Bartłomiej Gawlik, Dariusz Michalik, Kacper Stec, Karol Dynarowicz, Michał Piórkowski, Szymon Chaim, Jan Bommersbach, Mateusz Rąpała, Krystian Mleczko, Dawid Mleczko, Jakub Myjkowski, Konrad Hołda, Leon Gieracki.

27.11.2019 roku, godz. 18:00, Szalowa Sport Arena
Akademia Piłkarska Respect – Alfa Siedliska 3:0 (0:0)
Skład: Wiktor Adamczyk – Dawid Wajda, Kamil Fura, Damian Wszołek, Oliwia Patyk, Kacper Stec, Maksym Kozub, Bartłomiej Gawlik, Michał Piórkowski oraz Konrad Hołda, Kacper Szwala, Mateusz Rąpała, Dawid Stelmach, Leon Gieracki, Roksana Wałaszek, Jakub Myjkowski, Oskar Kwarciak, Daniel Gawlik

10.12.2019 roku, godz. 17:00, Szalowa Sport Arena
Alfa Siedliska – AP Respect 2:2 (bramki: Karol Dynarowicz, Bartłomiej Gawlik)
Alfa Siedliska – Sandecja Nowy Sącz 2007 0:5
Alfa Siedliska – Sandecja Nowy Sącz 2008 1:3 (bramka: Maksym Kozub)
Alfa Siedliska – Limanovia 0:2

Skład: Wiktor Adamczyk – Dawid Stelmach, Kamil Fura, Dawid Wajda, Krystian Mleczko, Maksym Kozub, Bartłomiej Gawlik, Karol Dynarowicz, Oliwia Patyk, Daniel Gawlik, Damian Wszołek, Dariusz Michalik, Mateusz Rąpała, Oskar Kwarciak, Dawid Mleczko, Tomasz Skrężyna, Leon Gieracki.