Seniorzy

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 Klasa B, Tarnów – grupa IV

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1194413516622
2184414226232
3193712166033
4193611354534
5193310364128
617309353425
718289182833
818268283738
918247383121
1018205583852
11191961123551
12181341133047
13181031142848
1418411161990
150000000

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 22

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 23

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 24

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 25

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 26

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 27

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 28

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 29

DataMeczCzas/Wyniki

2018/2019 – Klasa B, Tarnów grupa IV, kolejka 30

DataMeczCzas/Wyniki

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław40000360
Sarlej Piotr80200392
Włodek Sebastian100100812
Włodyka Adrian20000180

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Wiesław152200774
Iwaniec Kamil1500001123
Jagiełło Marek20000106
Kuraś Zbigniew1312001056
Nowak Kamil31100251
Sarlej Michał92100437
Dawid SerafinSerafin Dawid3110092
Sebastian SochaSocha Sebastian62000526
Wantuch Marcin90000689

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz1332001062
Bielan Dawid102300773
Cegielski Kamil2000011
Janura Sebastian82100596
Kordela Marcin92000776
Leszkiewicz Krzysztof1540001330
Pacana Sylwester2000031
Skruch Łukasz21000164
Wojnar Jan1000015
Wojtanowski Kamil1521001201
Konrad WątrobaWątroba Konrad1000026

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł1353001063
Kucharzyk Adam3000069
Pacana Adrian61000221
Solarz Aleksander2100055
Witek Emil92000653

Trener Bień Krzysztof

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Urodzony
1977-01-26
Krzysztof Bień – ur. 26.01.1977 roku, wychowanek Alfy Siedliska, a obecnie trener seniorów (UEFA B) tego klubu. Wcześniej wieloletni zawodnik Alfy Siedliska oraz trener grup młodzieżowych klubu.
Jesień 2018:
22.07.2018 r., godz. 14:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 2:1 (0:1)
Bramka: Dawid Bielan

26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0)
Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec.

28.07.2018 r., godz. 17:00, Alfa Siedliska – Olszynka Ołpiny 0:3 (0:0)
Skład: Jarosław Hudyka – Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Kamil Iwaniec, Sebastian Janura – Kamil Wojtanowski, Marcin Kordela, Sebastian Socha, Paweł Gniadek – Zbigniew Kuraś, Krystian Stec. Na zmiany wchodzili Dawid Kurczab, Adam Kucharzyk, Kamil Cegielski, Paweł Antoł.

25.10.2018 r., godz. 19:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 3:1 (3:0)
Bramka: Paweł Gniadek.
Skład: Paweł Antoł – Marcin Wantuch, Zbigniew Kuraś, Kamil Iwaniec – Grzegorz Bajorek, Krzysztof Leszkiewicz, Dawid Bielan, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Marcin Kordela, Piotr Salrej oraz Wiesław Gieracki i Jarosław Hudyka.

Wiosna 2019:
09.02.2019, godz. 14.00 (stadion KS Tarnowiec), FC Pawęzów – Alfa Siedliska 5:2 (0:1)
Bramki: Jan Wojnar, Adam Kucharzyk
Skład: Jarosław Hudyka (46 min. Piotr Sarlej) – Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Jan Wojnar (46 min. Adam Kucharzyk), Michał Sarlej.

02.03.2019, godz. 15:00 (Stadion Stawiska), Alfa Siedliska – Biała Lubaszowa 2:3
Bramki: Dawid Bielan, Grzegorz Bajorek
Skład: Jarosław Hudyka – Sebastian Socha, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Dawid Bielan, Zawodnik testowany 1, Kamil Wojtanowski, Sebastian Janura, Grzegorz Bajorek, Zawodnik testowany 2, Michał Sarlej oraz na zmiany Paweł Gniadek, Piotr Sarlej, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk, Marcin Kordela.

09.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 7:1 (4:0)
Skład: Piotr Sarlej – Kamil Iwaniec, Marek Jagiełło, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Sebastian Socha, Grzegorz Bajorek, Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura oraz Marcin Kordela, Adam Kucharzyk.

23.03.2019 r., godz. 15:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (junior A) 16:3?
Skład: Adrian Włodyka – Zbigniew Kuraś, Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec – Sebastian Janura, Sebastian Socha, Krzysztof Leszkiewicz, Kamil Wojtanowski – Aleksander Solarz, Dawid Bielan, Łukasz Skruch oraz Michał Sarlej, Piotr Sarlej, Jarosław Hudyka, Marcin Kordela, Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk.