Seniorzy

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 Klasa B, Tarnów – grupa IV

Poz.DrużynaMPktWRPBZBS
1143511215324
214319414514
314309323621
414299233818
514289145023
614247342520
714227163330
814217072328
914206262016
1014195453739
1114165182827
12141031102337
1314721111842
1414721112067
151431013649

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Jarosław HudykaHudyka Jarosław40000360
Włodek Sebastian110100902

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Wiesław142200741
Iwaniec Kamil1400001033
Nowak Kamil31100251
Sarlej Michał91100407
Sarlej Piotr90200431
Dawid SerafinSerafin Dawid3110092
Sebastian SochaSocha Sebastian42000360
Wantuch Marcin80000720

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Bajorek Grzegorz113200937
Bielan Dawid91300738
Cegielski Kamil2000011
Janura Sebastian72000467
Kordela Marcin103000821
Leszkiewicz Krzysztof1450001240
Pacana Sylwester2000031
Wojtanowski Kamil1421001165
Konrad WątrobaWątroba Konrad1000026

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gniadek Paweł1363001111
Kucharzyk Adam4000080
Kuraś Zbigniew121200966
Pacana Adrian61000221
Witek Emil105000743

Trener Bień Krzysztof

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska
Urodzony
1977-01-26
Krzysztof Bień – ur. 26.01.1977 roku, wychowanek Alfy Siedliska, a obecnie trener seniorów (UEFA B) tego klubu. Wcześniej wieloletni zawodnik Alfy Siedliska oraz trener grup młodzieżowych klubu.
Jesień 2018:
22.07.2018 r., godz. 14:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 2:1 (0:1)
Bramka: Dawid Bielan

26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0)
Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec.

28.07.2018 r., godz. 17:00, Alfa Siedliska – Olszynka Ołpiny 0:3 (0:0)
Skład: Jarosław Hudyka – Michał Sarlej, Wiesław Gieracki, Kamil Iwaniec, Sebastian Janura – Kamil Wojtanowski, Marcin Kordela, Sebastian Socha, Paweł Gniadek – Zbigniew Kuraś, Krystian Stec. Na zmiany wchodzili Dawid Kurczab, Adam Kucharzyk, Kamil Cegielski, Paweł Antoł.

25.10.2018 r., godz. 19:00, KS Rzuchowa – Alfa Siedliska 3:1 (3:0)
Bramka: Paweł Gniadek.
Skład: Paweł Antoł – Marcin Wantuch, Zbigniew Kuraś, Kamil Iwaniec – Grzegorz Bajorek, Krzysztof Leszkiewicz, Dawid Bielan, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Marcin Kordela, Piotr Salrej oraz Wiesław Gieracki i Jarosław Hudyka.

09.02.2019, godz. 14.00 (stadion KS Tarnowiec), FC Pawęzów – Alfa Siedliska 5:2 (0:1)

Bramki: Jan Wojnar, Adam Kucharzyk
Skład: Jarosław Hudyka (46 min. Piotr Sarlej) – Marek Jagiełło, Kamil Iwaniec, Zbigniew Kuraś – Kamil Wojtanowski, Dawid Bielan, Wiesław Gieracki, Sebastian Janura – Paweł Gniadek, Jan Wojnar (46 min. Adam Kucharzyk), Michał Sarlej.