Junior E (orlik)

Kadra orlików (Junior E) w sezonie 2018/2019:
1. Jan Bommersbach (2008)
2. Leon Gieracki (2010)
3. Konrad Hołda (2008)
4. Marcin Klimek (2009)
5. Szymon Michalik (2009)
6. Jakub Myjkowski (2008)
7. Dawid Stelmach (2009)
8. Mateusz Rąpała (2008)
9. Kacper Szeląg (2009)
10. Roksana Wałaszek (2009)
11. Jakub Wróbel (2010)
12. Jakub Żółtek (2009)

Trener: Grzegorz Bajorek
Telefon: 505-683-998
e-mail: grzbaj@op.pl

13.09.2018 roku, Pleśna – orlik
Wyniki:
UKS Omega Rzuchowa – Alfa Siedliska 2:12
UKS Pleśna – UKS Pleśna II 3:0
Alfa Siedliska – UKS Pleśna II 3:0
UKS Omega Rzuchowa – UKS Pleśna 0:18
UKS Pleśna – Alfa Siedliska 1:0
UKS Pleśna II – UKS Omega Rzuchowa 0:3

Tabela:
1. UKS Pleśna 3 9 22-0
2. Alfa Siedliska 3 6 15-3
3. UKS Omega Rzuchowa 3 3 5-30
4. UKS Pleśna II 3 0 0-9

Skład: Krystian Mleczko – Jakub Myjkowski, Mateusz Rąpała – Kacper Szeląg, Bartłomiej Gawlik – Maksym Kozub, Oskar Kwarciak oraz Szymon Chaim, Dawid Mleczko, Leon Gieracki, Roksana Wałaszek, Szymon Michalik.
Bramki zdobyli: Bartłomiej Gawlik (6) i Maksym Kozub (6).

20.09.2018 roku, Pleśna – orlik
Wyniki:
UKS Omega Rzuchowa – Alfa Siedliska 0:12
UKS Pleśna – UKS Pleśna II 3:0
Alfa Siedliska – UKS Pleśna II 3:0
UKS Omega Rzuchowa – UKS Pleśna 0:9
UKS Pleśna – Alfa Siedliska 3:3
UKS Pleśna II – UKS Omega Rzuchowa 0:3

Tabela:
1. UKS Pleśna 6 16 37-3
2. Alfa Siedliska 6 13 33-6
3. UKS Omega Rzuchowa 6 6 8-51
4. UKS Pleśna II 6 0 0-18

Skład: Krystian Mleczko – Oskar Kwarciak, Mateusz Rąpała, Jakub Myjkowski, Bartłomiej Gawlik, Maksym Kozub, Kacper Stec, Dawid Stelmach, Leon Gieracki, Jakub Wróbel, Roksana Wałaszek, Patryk Michalik.
Bramki zdobyli: Bartłomiej Gawlik (6), Maksym Kozub (5), Kacper Stec (4)

Awans do finałów Ligi Małych Orłów uzyskały zespoły UKS Pleśna i Alfa Siedliska.

Runda finałowa:
27.09.2018 roku, Paleśnica – orlik
Wyniki:
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – Alfa Siedliska 3:2
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – MOSiR Tuchów 3:1
Alfa Siedliska – Jedność Paleśnica 0:1
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – Jedność Paleśnica 0:0
MOSiR Tuchów – Alfa Siedliska 0:2
Jedność Paleśnica – MOSiR Tuchów 6:0

Tabela:
1. Jedność Paleśnica 3 7 7-0
2. GAS Rozwój 2015 Szerzyny 3 7 6-3
3. Alfa Siedliska 3 3 4-4
4. MOSiR Tuchów 3 0 1-11

Skład: Krystian Mleczko – Mateusz Rąpała, Oskar Kwarciak- Dawid Mleczko, Maksym Kozub – Bartłomiej Gawlik, Szymon Michalik oraz Leon Gieracki, Roksana Wałaszek, Patryk Michalik, Jakub Wróbel, Jakub Myjkowski.
Bramki strzelali: Bartłomiej Gawlik (3), Maksym Kozub (1)

04.10.2018 roku, Szerzyny – orlik
Wyniki:
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – Alfa Siedliska 1:0
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – MOSiR Tuchów 1:2
Alfa Siedliska – Jedność Paleśnica 0:0
GAS Rozwój 2015 Szerzyny – Jedność Paleśnica 2:1
MOSiR Tuchów – Alfa Siedliska 4:1
Jedność Paleśnica – MOSiR Tuchów 2:0

Tabela:
1. GAS Rozwój 2015 Szerzyny 6 13 11-7
2. Jedność Paleśnica 6 11 10-2
3. MOSiR Tuchów 6 6 7-15
4. Alfa Siedliska 6 4 6-10

Skład: Krystian Mleczko – Oskar Kwarciak, Jakub Myjkowski – Dawid Stelmach, Szymon Michalik – Bartłomiej Gawlik, Szymon Chaim oraz Leon Gieracki, Roksana Wałaszek, Patryk Michalik, Jakub Wróbel, Dawid Mleczko.
Bramki strzelali: Bartłomiej Gawlik

02.03.2019 roku, Skrzyszów – turniej szkoleniowy orlików.
Skład: Krystian Mleczko – Bartłomiej Gawlik, Kacper Stec, Oskar Kwarciak, Jan Bommersbach, Mateusz Rąpała, Kacper Szeląg, Dawid Stelmach, Leon Gieracki. 

Oto wyniki spotkań:
Iskra Tarnów – Alfa Siedliska 2:2 (bramki: Bartłomiej Gawlik – 2)
Wolania Wola Rzędzińska – Alfa Siedliska 2:2 (bramki: Bartłomiej Gawlik – 2)
Tarnovia Tarnów – Alfa Siedliska 7:0
LUKS Skrzyszów – Alfa Siedliska 2:0
Tuchovia Tuchów – Alfa Siedliska 4:6 (bramki: Bartłomiej Gawlik – 3, Kacper Stec – 3)

15.04.2019 roku, Boisko TOSiR Tarnów górne (Błękitni Tarnów)
Skład: Wiktor Adamczyk – Kacper Szeląg, Dawid Stelmach, Oskar Kwarciak, Maksym Kozub, Bartłomiej Gawlik, Dawid Mleczko, Krystian Mleczko, Konrad Hołda, Mateusz Rąpała, Jakub Myjkowski, Jan Bommersbach, Leon Gieracki.

Alfa Siedliska – Metal Tarnów 10:0 (bramki: Bartłomiej Gawlik (6) Maksym Kozub (3) i Dawid Stelmach)
Alfa Siedliska – Błękitni Tarnów 3:6 (bramki: Bartłomiej Gawlik, Maksym Kozub, Oskar Kwarciak)
Alfa Siedliska – Omega Rzuchowa 10:0 (bramki: Maksym Kozub (5), Bartłomiej Gawlik (5))