Junior A (junior starszy)

TabelaTerminarzKadraStrzelcyTrenerSparingi

2018/2019 II liga okręgowa, Tarnów, Junior A

bramkarz

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Antoł Paweł40100360
Kurczab Dawid40000360

obrońca

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gumola Jacek100004
Kras Dominik70000363
Patryk Wajda1000090
Dawid SerafinSerafin Dawid71100593
Suchan Jakub5000040
Sukiennik Michał70000630
Witek Mirosław50000220
Włodek Dawid70000630

pomocnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Gieracki Daniel70000520
Janura Sebastian85000720
Kucharzyk Bartłomiej3000060
Kępa Kamil50000246
Niewola Kamil80100424
Pacana Sylwester61000518
Rosiak Jakub60000293
Świat Wojciech72100500

napastnik

ZawodnikWystępyGoleŻKCzKSam.Minuty
Grzybek Marcin50000413
Maciej KrasKras Maciej60100311
Stec Krystian83100558
Aleksander ŁabuzŁabuz Aleksander1000067

2018/2019 – Lista strzelców (junior starszy)

Trener Mirek Jarosław

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
Alfa Siedliska (A)
Urodzony
1975-05-30

Jarosław Mirek – ur. 30.05.1975 roku w Tuchowie, wychowanek Alfy Siedliska. Następnie trener seniorów i grup młodzieżowych. Obecnie trener (z licencją UEFA Grassroots C) Szkółki Piłkarskiej Alfy Siedliska oraz drużyny juniorów starszych tego klubu.

Jesień 2018:
26.07.2018 r., godz. 18:00, Alfa Siedliska – Alfa Siedliska (Junior A) 4:2 (1:0)
Bramki: Adam Kucharzyk, Dawid Bielan, Łukasz Skruch, Sebastian Socha – Jakub Rosiak, Krystian Stec.
Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Sebastian Janura, Dawid Włodek, Daniel Gieracki – Jacek Gumola, Dawid Mirek, Wojciech Świat, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dominik Kras.

04.08.2018 r., godz. 10:00, GKS Gromnik (Junior A) – Alfa Siedliska (Junior A) 12:0 (7:0)
Skład: Paweł Antoł – Jakub Suchan, Dominik Kras, Dawid Serafin, Kamil Kępa – Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Hubert Smoszna, Jakub Rosiak – Maciej Kras, Krystian Stec oraz Dawid Mirek, Kamil Niewola, Jacek Gumola, Dawid Kurczab, Mirosław Witek.

08.08.2018 r., godz. 17:30, Alfa Siedliska (Junior A) – Olszynka Ołpiny (Junior A) 0:10 (0:3)
Skład: Paweł Antoł – Jakub Adamczyk, Kamil Niewola, Sebastian Janura, Mirosław Witek – Jakub Rosiak, Daniel Gieracki, Wojciech Świat, Kamil Kępa – Krystian Stec, Maciej Kras oraz Jakub Suchan, Bartłomiej Kucharzyk.