Grafik: od 18 do 24 listopada 2019

Ostatnie dwa tygodnie treningów żaków, orlików i młodzików. W tym tygodniu nadrabiamy zaległości żaków, którzy będą mieli zajęcia 3 razy w tygodniu. Prosimy także zwrócić uwagę, że w piątek 22 listopada zespół młodzików będzie miał trening na hali sportowej MOSiR Tuchów o godzinie 15:00. Prosimy, aby dzieci były 15 minut przed treningiem, by miały czas na przebranie się.

Continue reading „Grafik: od 18 do 24 listopada 2019”

Ważne – terminy treningów

Ważna informacja dla wszystkich rodziców naszych wychowanków: treningi żaków, orlików i młodzików, które miały odbyć się w czwartek i piątek (07.11-08.11.2019) odbędą się na boisku trawiastym w Siedliskach w sobotę (09.11.2019) o godzinie 10:00. Pogoda ma dopisać (słonecznie i ok. 15 stopni), mimo to prosimy aby dzieci zabrały ze sobą bluzy lub ubrały bieliznę termoaktywną (w zależności od pogody).

Continue reading „Ważne – terminy treningów”

Klasyfikacja strzelców – Klasa B

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 14 kolejce:

25 – Kucharczyk (KS Rzepiennik Strzyżewski)
16 – Banaśkiewicz (KS Tarnowiec)
15 – Gierałt (KS Rzepiennik Strzyżewski), Kita (Biała Lubaszowa)
11 – D.Cich (Iskra Tarnów), Gryzło (Biała Lubaszowa)
10Gniadek (Alfa Siedliska), Wierzbicki (Błękitni Tarnów)
9 – Zabawa (Sokół Wałki), M.Ryndak (KS Rzepiennik Strzyżewski), Wardzała (KS Łękawica), M.Roman (KS Rzepiennik Strzyżewski)
8 – Syrowy (Iskra Tarnów), Wątroba (Biała Lubaszowa), Miśtak (Rudka)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców – Klasa B”

Klasyfikacja strzelców – Klasa B

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 13 kolejce:

23 – Kucharczyk (KS Rzepiennik Strzyżewski)
13 – Kita (Biała Lubaszowa), Banaśkiewicz (KS Tarnowiec)
11 – Gierałt (KS Rzepiennik Strzyżewski)
10Gniadek (Alfa Siedliska)
9 – Zabawa (Sokół Wałki), M.Ryndak (KS Rzepiennik Strzyżewski), Gryzło (Biała Lubaszowa) Wardzała (KS Łękawica)
8 – Cich (Iskra Tarnów), Syrowy (Iskra Tarnów), Wątroba (Biała Lubaszowa), Wierzbicki (Błękitni Tarnów), Miśtak (Rudka)
7 – Tomasiewicz (Iskra Tarnów), Gębala (KS Łękawica), Łabędź (KS Łękawica)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców – Klasa B”

Klasyfikacja strzelców – B Klasa

Klasyfikacja strzelców B-klasy w sezonie 2019/2020 po 12 kolejce:

21 – Kucharczyk (KS Rzepiennik Strzyżewski)
11 – Kita (Biała Lubaszowa), Banaśkiewicz (KS Tarnowiec)
10 – Gierałt (KS Rzepiennik Strzyżewski)
9 – Zabawa (Sokół Wałki), M.Ryndak (KS Rzepiennik Strzyżewski), Gryzło (Biała Lubaszowa), Gniadek (Alfa Siedliska), Wardzała (KS Łękawica)
8 – Wątroba (Biała Lubaszowa), Wierzbicki (Błękitni Tarnów), Miśtak (Rudka)
7 – Cich (Iskra Tarnów), Syrowy (Iskra Tarnów), Gębala (KS Łękawica)

Continue reading „Klasyfikacja strzelców – B Klasa”